Yemeğe katılan ibaoğlu’yla birlikte Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Afyon Tsyd Başkanı Nadir Güzbey Türkiye antrenörleri şube başkanı Mustafa Keser, ASKF başkanı, ASKF Genel Sekreteri Alişan Akgün, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Tahsin Uza, Denizli eski İHK başkanı Hayati Ünal, Afyon’da bulunan hakemler aileleri ile birlikte katıldı

İftar  sonrası ailelerin tanışması ve sohbet ortamında gerçekleşti.

Hakemliği bırakan Dernek Başkanı Mehmet Aydın ve İsmail Güleçyüz’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı MHK başkanı tarafından plaket verildi.

Yargıtay’dan 16 milyon emekliyi ilgilendiren emsal karar Yargıtay’dan 16 milyon emekliyi ilgilendiren emsal karar

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ahmet İbanoğlu, Afyonkarahisar ilinde olmaktan ve hakem gözlemcilere böyle güzel ortamda bulunmaktan çok mutlu olduğunu, ülkenin İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş’e ifade etti ve ilden ayrıldı.

Mesleki tecrübesi ve kıdemli hakemler

Her zaman söylediğimiz bir şey var, Birlik ve beraberlikten kuvvet doğar diye. Dernek-İHK –MHK birlikte uyum içerisinde olduğunda kazanan hakem camiası ve hakemler oluyor.

Ülkenin içinde bulunduğu ortam malum. Afyon’da Dernek –İHK biraraya gelmişler ve Mübarek Ramazan ayında hakem ve gözlemcilere iftar yemeği veriyorlar. Bu dayanışma örneğidir. Üstelik bu yemeğe de MHK Başkanı Ahmet İbanoğlu katılınca çok hoş ve özel duruma gelmiş.

Biz Dernek Başkanı Mehmet Aydın ve İHK Başkanı Süleyman Güneş’i tebrik ediyoruz. Böyle birlikteliklerin ülke çapına yayılması en büyük arzumuz.