Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, bir dizi program ve ziyaretler için Afyonkarahisar'a geldi. Ziyaretler kapsamında, Bakan Göktaş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser ve Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten ile bir araya geldi.

Bakan Göktaş'a gerçekleştirdiği ziyarette, Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven eşlik etti. Ziyarette, bölgedeki ticaret ve sanayi faaliyetleri ile ilgili bilgiler paylaşıldı ve yapılan çalışmalar hakkında detaylı bir değerlendirme yapıldı.

18 yaşını geçene başvurular açıldı! Tek seferlik 12.000 TL nakit destek fırsatı 18 yaşını geçene başvurular açıldı! Tek seferlik 12.000 TL nakit destek fırsatı

Bakan Göktaş Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser ve Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten ile yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Serteser, kendilerine teşekkür etti. Ziyaret günün anısına çekinilen fotoğrafların ardından son buldu.