Basvurana 3 Bin T L Hediye Mobil Bankaciliga Girseniz Yeter 640X331

İlk kez Axess karta başvuruda bulunacak müşterilere özel kampanyada müşterilere chippara kazanma avantajı sunuluyor. 31 Mayıs ile 15 Haziran tarihleri arasın geçerli olacak kampanya kapsamında belli koşulların karşılanması bekleniyor. İşte detaylar…

Chippara Kazanmak İçin Neler Yapılması Gerekiyor?

Akbank müşterileri 15 Haziran 2024 tarihine kadar her 2.000 TL ve üzeri yapacakları her harcamada 300 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatını yakalıyor. Bu kampanya kapsamında toplamda 3.000 TL’ye kadar chip-para kazanma fırsatı yakalayan Akbank müşterilerinin kampanya tarihleri arasında kart almak için başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Basvurana 3 Bin Tl Hediye Mobil Bankaciliga Girseniz Yeter

1 Mayıs ile 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında ilk defa Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu 31 Mayıs’a kadar onaylanan müşteriler kampanyadan yararlanabilecek. Katılım için son tarih olan 31 Mayıs’a kadar Juzdan Akbank Mobil veya SMS yoluyla kampanyaya kaydolunması gerekiyor.

Dul ve yetim aylıkları ne kadar oldu? Dul ve yetim aylıkları ne kadar oldu?

15 Haziran 2024’e kadar geçerli olacak kampanyada her 2.000 TL ve üzeri harcamada müşterilere 300 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatı sunuluyor. Bu kampanya kapsamında müşteriler toplamda 3.000 TL’ye kadar chip-para kazanabilecek. Chip-paralar harcama yapıldıkça otomatik olarak müşterilerin kartlarına yüklenecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler Akbank’ın resmi web sitesinden veya müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilir.

Kaynak: GAMZE KOÇAK