Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kongresi sırasında Milletvekili arkadaşıyla ağız dalaşına giren ve sonrasında bayılması ile gündeme gelen, bayılma sahnesi sırasında da bir yandan kameraya bakarak o anın çekilip çekilmediğini adeta kontrol ettiği belirtilen CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın ikinci şovu dün yaşandı.

“Pancar üreticisinin üstüne kar yağdı” “Pancar üreticisinin üstüne kar yağdı”

SERGİ BELİRTİLEN SAATTE AÇILDI

Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri ve öğretmenlerinin sekiz yıllık uğraşları sonrasında hazırlanan puzzle’lardan oluşan sergi dün daha önceden kararlaştırıldığı ve duyurulduğu şekilde saat 11.00'de açıldı ve ilgililer ile davetliler tarafından sergi gezildi.

ISRAR ETTİ İKİNCİ AÇILIŞ YAPILDI

Serginin açılış saatinde gelmeyen ve daha sonra sergi alanına gelen CHP’li Milletvekili Burcu Köksal duyanları şaşkına çeviren ve belki de bugüne kadar hiç yaşanmayan bir teklifte bulundu; ‘Ben geldim ve şimdi yeniden açılış yapın ve kurdelayı keseyim’ dedi. Köksal’ın bu sıra dışı isteği ile şaşkına dönen bazı ilgililer çareyi yeniden açılış yapmakta buldular. Bu sırada bir başka kriz baş gösterdi. Kurdela temininde güçlük çekildi. Bir süre beklenildi ve kırmızı kurdela bulunamadı, yerine mavi bir kurdela ile ikinci açılış gerçekleştirildi. ODAK ÖZEL HABER