“VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNE SESSİZ KALMADIK”

Korubaşı kanal yolu sokakta elektrik direklerinin yer altına alınması, Telekom alt yapı çalışmaları ve etkili olan yağışlar neticesinde ulaşım noktasında sıkıntı yaşanması üzerine mahalle sakinlerinin talebine sessiz kalmayan Belediye Başkanı Nihat Sarı, yeni açmış olduğumuz yollar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan yollarımızda gerekli sıcak asfalt seriminin yapılacağını belirtti.

“YAPILAN ÇALIŞMALARA VATANDAŞLARIMIZ NE TEPKİ VERDİ?

Dinar korubaşı mahallesi sakinleri belediyenin yapmış olduğu çalışmaları değerlendiren vatandaşlar, taleplere belediyenin duyarsız kalmadığını, mahallede oluşan büyük bir sorunun yapılan çalışmalar ile çözüme kavuştuğunu belirterek, yapılan çalışmalar dolaysıyla Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

“ÇALIŞMALARIMIZ KAPSAMINDA NELER YAPILACAK?”

Yapılan çalışmalar ile ilgili Dinar Belediye Fen İşleri Müdürü Osman Alpan; “İlçemizde en çok nüfusun bulunduğu Fatih Mahallesi, Stadyum mahallesi ve Korubaşı Mahallelerini birbirine bağlayan, bölgesine birçok okul ve alışveriş merkezi bulunan Tarla yolu sokak gerek iklim şartları gerekse elektrik dağıtım şirketinin elektrik tellerini yer altına alması sonrasında büyük bir bakım ve onarıma ihtiyaç duyulmuştu. Gerekli çalışmalar belediyemizce başlatılmış olup, En yakın zamanda tarla yolu sokakta gerekli sıcak asfalt serim çalışması ve kaldırım çalışması yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi. ODAK HABER MERKEZİ