Bisiklet severlerin önemli bir toplanma noktası olan Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelen kalabalık, farklı yaş gruplarından katılımcıları ve polis ile jandarma ekiplerini bir araya getirdi. Türkmen Akören köyünde son bulan keyifli ve renkli tur, birçok unutulmaz anıya ev sahipliği yaptı. Turun sonunda ise Türkmen Akören köyündeki kadınlar tarafından hazırlanan sıcak ikramlar katılımcılarla paylaşıldı.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER

Başkan Koyuncu’dan personellere jest! Başkan Koyuncu’dan personellere jest!

Etkinlik hakkında konuşan Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, "Cumhuriyetimizin 100. yılı nedeniyle düzenlediğimiz kutlama etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Bisiklet turunda vatandaşlarımız ve gençlerimizle bir araya gelip, Cumhuriyet ruhunu paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Etkinliğimize katılan bisiklet tutkunlarına, ikramlarıyla bizi onurlandıran kadınlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Tura Kaymakam Osman Bilici'nin yanı sıra, pek çok kurum amiri ve personel, öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar katılım gösterdi. - Fadime Özkaran’ın Haberi