Emeklilere güzel haber! Ücretsiz tatil yapabileceksiniz! Tüm detaylar haberimizde.

Milyonlarca emekli faydalanabilecek! Konaklama ücretsiz olacak! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

EMEKLİLERE ÜCRETSİZ TATİL

Milyonlarca emekli yaz mevsiminde uygun fiyata tatil yapabilmenin yollarını araştırırken güzel haber Gençlik Spor Bakanlığı’ndan geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK yurtlarında emekliler ücretsiz konaklayabilecek. Yurtlarda emekli vatandaşlar 5 gün istedikleri bölgede ücretsiz şekilde konaklayabilecek.  

Parasını ona yatıranlar köşeyi dönüyor! Elindeki parayı ikiye üçe katlayacak formülü verdi Parasını ona yatıranlar köşeyi dönüyor! Elindeki parayı ikiye üçe katlayacak formülü verdi

Proje bütün ülkede bulunan yurtlarda geçerli olacak. Emekli vatandaşlar kalınacak yurtlar açıklandıktan sonra online olarak başvuru yapabilecek. Seyahatsever Projesi için başvurular 444 0 472 numarasına ulaşarak yapılabilecek ancak en az bir gün öncesinde başvuru yapılması gerekiyor. Emekliler başvuru yaparken konaklayacağı yurdu belirtecek ve en fazla 5 gün ücretsiz konaklayabilecekler. Emekli vatandaşlar için ücretsiz konaklama hizmeti resmi şekilde yurtlar belirlendikten sonra başvurularını oluşturabilecekler.  

Kaynak: AHMET SARLIK