Başvuru yapanlara 450 TL fatura iadeleri başladı! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Fatura Odemelerine 450 Tl Para Iadesi Basladi Basvurmayanlar Yararlanamayacak

FATURA İADELERİ BAŞLADI

Garanti BBVA müşterilerine özel yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Banka tarafından yapılan fatura kampanyasına göre otomatik fatura talimatlarına 450 TL para iadesi yapılacak. Bonus bireysel kredi kartı ile verilecek 2 otomatik fatura talimatı için 100 TL, dört otomatik fatura talimatı için 225 TL, 6 otomatik fatura talimatı için 450 TL bonus ödemesi yapılacak. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 450 TL para iadesi kazanabilecek. 

Evinde elektrik bağlı olanlar aman dikkat! O tarihte tarihi zorunluluk başlıyor Evinde elektrik bağlı olanlar aman dikkat! O tarihte tarihi zorunluluk başlıyor

Fatura Odemelerine 450 T L Para Iadesi Basladi Basvurmayanlar Yararlanamayacak 640X331

Yüklenen bonusların kullanılabilmesi için 1 Ocak 2025 tarihine kadar fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartına tanımlanması ve en az üç kez fatura ödemesi yapılması gerekiyor. Bonus, Bonus American Express, Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi kredi kartları kampanyaya dahil olacak. Eğer kredi kartından verilen otomatik talimatlar iptal edilir ve hesaptan talimat verilirse kampanya geçerli olmayacak. Kampanya boyu hesaptan verile otomatik talimatın yalnızca ödeme aracı değiştirilebilecek, eğer iptal edilirse kampanya geçersiz olacak. Kampanyada hesapta ya da kredi kartında manuel ödeme yapmak için kayıtlı fatura otomatik fatura talimatına çevrilise kampanya geçerli olacak. 

Kaynak: FATMA SEDA CAN