İş Bankası’nın bayram kredisi kampanyası için gereken şartlar netleşti. Kampanyadan faydalanmak isteyen İş Bankası müşterileri, İşCep mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak 25.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans imkanından yararlanabilirler. Bu özel fırsatı kaçırmamak için İşCep’ten başvuruda bulunmak önemlidir.

Is Bankasi Tek Kurus Faiz Istemiyor 2 Gun Icinde Basvuranlara On Binlerce Lira Destek

BAŞVURU KOLAYLIKLARI İLE İLGİLİ BİLGİ

İş Bankası müşterileri, İşCep mobil uygulaması üzerinden kolayca başvuruda bulunabilirler. Herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan tamamen dijital ortamda gerçekleştirilen başvuru işlemleri, müşterilere zaman kazandırarak bankacılık işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

İş Bankası’nın sunduğu bu fırsat, bayram döneminde maddi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler için ideal bir çözüm sunuyor. Faizsiz kredi imkanı, geri ödeme sürecinde müşterilere büyük bir kolaylık sağlıyor. İşCep mobil uygulaması üzerinden hızla başvuru yapabilir ve bu özel fırsattan yararlanabilirsiniz.

İş Bankası’nın 25.000 TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası, müşterilere ekonomik ve pratik bir çözüm sunarak memnuniyetlerini artırıyor. Bu avantajlı fırsatı değerlendirmek için hemen İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olabilir ve sunulan imkanlardan yararlanabilirsiniz!

Pazartesi gününe zam bekleyenlerin dünyası başına yıkılacak! O emeklilere kuruş zam yok Pazartesi gününe zam bekleyenlerin dünyası başına yıkılacak! O emeklilere kuruş zam yok

Kaynak: FATMA SEDA CAN