Eskişehir Mavi Salonda gerçekleştirilen yemek programına Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ İlçe Başkanları ve Emirdağ Belediye Meclis üyeleri ev sahipliği yaptı. Düzenlenen yemek programına Eskişehir İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar, Baro Başkanı Mustafa Elagöz, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca’nın yanı sıra Eskişehir’de bulunan meslek odalarının Emirdağlı başkanları ve yöneticileri, Emirdağlılar Vakfı Başkanı ve yönetimi, Emirdağlı Dernek Başkanları ve yönetimi ile çok sayıda Emirdağlı katıldı.

İKBAL PEŞİNDE DEĞİLİM

Açılış konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Koyuncu,"Ben dünya üzerinde yaşayan tüm Emirdağlıların belediye başkanıyım, buraya Eskişehir’e şahsi bir ikbal peşinde olmadan geldim. Sizler Eskişehir’in %30’una yakınını oluşturan bir topluluksunuz. Artık bir olarak söz sahibi olma sırası sizde, oda başkanlıkları olsun, farklı platformlar olsun artık birlik ve beraberliğimiz ile Eskişehir’de söz sahibi olma sırası sizlerde. Biz buraya tüm siyasi partilerden belediye meclis üyelerimizle geldik, sizlere de Emirdağ’daki bu birlik ve beraberlik ortamının örnek olmasını istediğim için bu yemeği düzenledik. Ben kıvılcımı ateşledim, şimdi ayağa kalma zamanı sizlerde Emirdağlı olup Eskişehir'de bürokraside görev alanlar, STK Başkanları, muhtarlar, akademisyenler, iş adamları, siyasi parti temsilciliği gibi bir çok önemli görevler üstlenen hemşerilerimizin bir ve beraber olması için buradayız” dedi.

BİZ BİRİZ VE BERABERİZ

Başkan Koyuncu, “Biz biriz, beraberiz bugün Eskişehir'deyiz yarın da Emirdağ'da olalım Emirdağ için birlikte çalışalım.Tüm ekip arkadaşlarım, meclis üyelerim burada. Sizlerden memleketimiz Emirdağ için yapılacak öneri ve projeleri not alıyor. Emirdağlı olmasından her zaman onur ve gurur duyduğum hemşerilerimle yan yana, omuz omuza olmak bizlere güç veriyor.Geldiğiniz için, Emirdağ adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz çok büyük bir aileyiz. Allah yolumuzu bahtımızı açık etsin. Sağlıcakla kalın"ifadelerini kullandı.Organizasyona katılanlar birlik, beraberlik ve dayanışma ortamını oluşturup Emirdağlıları bir araya getiren Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya ve ekibine teşekkür etti. Program günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu. >>ODAK HABER MERKEZİ