Başkan Burcu Köksal, bölgedeki altyapı sorununun yıllardır çözülememiş olmasına değinerek şunları söyledi: “Mazbatamızı aldıktan sonra buradaki kanalizasyon sıkıntısını karşımızda bulduk. Ne yazık ki yıllardır ilgili birimlerimiz geçmiş yönetimi uyardıkları halde buradaki kanalizasyon sorunu çözümlenmemiş ve biz Belediye Başkanı seçildikten hemen sonra da bölgedeki yaklaşık bir kilometrelik bir hatta çöküntü meydana geldi. Bu sorunla ilgili gerekli çalışmalarımızı yaptık. En kısa sürede bu bölgede hatlarda yenilemeyi yapacağız. Buradaki altyapı sorununu çözeceğiz."

"BÖLGEYİ KOKUDAN KURTARACAĞIZ"

Başkan Köksal, Uydukent bölgesini kokudan kurtaracaklarını vurgulayarak şu ifadeleri kullandı: “Kimsenin şüphesi olmasın, bölgeyi kokudan kurtaracağız. Ekiplerimizle birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Bu konuda benim bölge halkından isteğim biraz daha anlayış ve sabır. İnşallah en kısa sürede yıllardır çözümleyemeyen, altyapı konusunda yıllardır yeteri kadar hizmet alamayan Uydukent semtimizin yaşadığı sorunu kökten bitireceğiz” dedi.   

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomi programımız üretim, istihdam ve ihracat tarafında meyvelerini veriyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomi programımız üretim, istihdam ve ihracat tarafında meyvelerini veriyor!

Kaynak: FADİME ÖZKARAN