ÜLKÜ OCAKLARI HEPİMİZİN YETİŞTİĞİ İRFAN MEKTEBİ, İFFET VE İRADE MENKIBESİDİR ÜLKÜ OCAKLARI HEPİMİZİN YETİŞTİĞİ İRFAN MEKTEBİ, İFFET VE İRADE MENKIBESİDİR

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel katıldığı bir canlı yayın programında AK Parti’nin yönettiği belediyelerdeki şarap eksikliğini eleştirdi. Özel programda yaptığı açıklamada, ‘’Hadi yanınıza alın misafirinizi, yabancı iki tane turist gitsin de Kayseri'de bir balık restoranında bir bardak beyaz şarap istesin bakalım. Ak Partinin yönettiği yerlerde bir tane içkili mekan yok" dedi.

‘’SİZ DEM’LENMEYE DEVAM EDİN’’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya’dan ise Özel’e cevap gecikmedi. Özkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘’Uzun süredir AK Partili Belediyelerin yönettiği şehirlerde, beyaz şarap içecek yer bulunmamasını dert edinmiş şu mübarek Ramazan ayında. 22 yıldır isteyen istediğini içiyor ve kimse de karışmıyor. Afyonkarahisar Belediyesi sosyal tesislerinde, N0:O3’de veya Afbel Otelde de beyaz şarap eksik olsun, Afyonkarahisar’lının öyle bir derdi yok. Siz başka yerlerde, başkalarıyla DEM’lenmeye devam edin’’ ifadelerini kullandı.