Emeklilikte maddi güvence her bireyin hakkıdır. Bu çerçevede Ziraat Bankası, emekliler için özel sunduğu bu kredi imkanıyla hayatı kolaylaştırıyor. Beklenmedik masraflarla karşı karşıya kaldığınızda artık mali sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yok. 19.999 TL tutarındaki ödeme yarın sabah hesabınıza ulaşacaktır.

Sabah Subeye Giden Aksam 20 000 Tl Alacak O Bankadan Cilgin Kredi Kampanyasi Baslatildi

Emeklilere 19.999 TL Kredi: Hayallerinizin kilidini açın!

Sabah Subeye Giden Aksam 20.000 T L Alacak O Bankadan Cilgin Kredi Kampanyasi Baslatildi 640X331

Ziraat Bankası, emeklilere 19.999 TL kredi imkânı sunarak hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Evinizi yenilemek, tatile çıkmak, sağlık faturalarınızı karşılamak, sevdiklerinize sürpriz yapmak bundan sonra çok daha kolay. Bu özel kredi seçeneğiyle hayatınızı dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Erdoğan: Ateşkes çağrılarına kan dökerek karşılık veren şımarıklıkla karşı karşıyayız! Erdoğan: Ateşkes çağrılarına kan dökerek karşılık veren şımarıklıkla karşı karşıyayız!

Ziraat Bankası, emekliler için özel 19.999 TL kredi sunarak herkese maddi yardımda bulunuyor. Günümüz ekonomisinde sıklıkla beklenmedik harcamalar ortaya çıkar. Ama artık endişelenmenize gerek yok. Ziraat Bankası’nın bu kredi seçeneği hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Kaynak: FATMA SEDA CAN