Sultandağı'nın eşsiz doğasında gerçekleştirilen kamp, katılımcı gençlere Paintball, Survivor Parkuru, Okçuluk, Futbol, Basketbol, Voleybol, Mini Golf, Geleneksel Sokak Oyunları, Masa Tenisi ve Bisiklet gibi çeşitli etkinliklerle eğlenceli ve hareketli anlar yaşattı. Doğa yürüyüşleri ve sportif faaliyetler sayesinde gençler, hem bedensel hem de ruhsal olarak yenilenme fırsatı buldu.

Afyonkarahisar Kirazı Avrupa ve Uzak Doğu'ya İhraç Ediliyor! Afyonkarahisar Kirazı Avrupa ve Uzak Doğu'ya İhraç Ediliyor!

Wha

Kampta düzenlenen etkinlikler arasında yer alan paintball ve survivor parkuru, gençlerin takım ruhunu ve stratejik düşünme becerilerini geliştirmelerine katkı sağladı. Okçuluk, mini golf ve geleneksel sokak oyunları gibi etkinlikler ise, gençlerin farklı spor dallarını deneyimlemelerine olanak tanıdı. Futbol, basketbol ve voleybol maçları ise gençlerin rekabetçi ruhunu canlandırdı ve eğlenceli anlar yaşattı.

Http

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'ndan gençlere destek

Kasapoğlu, gençlerin enerjisinden ve katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gençlere yönelik bu tür etkinliklerin artarak devam edeceğini belirtti. Ayrıca, gençlerin spor ve sosyal etkinliklerle kendilerini geliştirmelerinin önemine vurgu yaptı.

Whatsapp Görsel 2024 06 02 Saat 15.51.30 Ff44Fd30-1

Unutulmaz anılarla dolu bir kamp

Sultandağı Gençlik Kampı, katılımcı gençler için unutulmaz anılarla dolu bir etkinlik oldu. Birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerle dolu geçen kamp, gençlerin yeni arkadaşlıklar kurmalarına ve farklı deneyimler yaşamalarına olanak tanıdı. Kampın sonunda gençler, unutamayacakları anılar ve dostluklarla ayrıldı.

Editör: Cemile Kaytan