Afyonkarahisar'da Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kaan Diler ve teşkilatı yerel seçimler için ilçe ve beldelerde yoğun bir çalışma yürütüyor. 31 Mart'taki seçimlere odaklanan Başkan Diler, Milliyetçi Hareket Partisi'nin çalışmalarına destek vermek amacıyla Çay ilçesinin yanı sıra Pazarağaç ve Yeşilçiftlik beldelerinde örgütlenme faaliyetlerinde bulundu.

Çay ilçesinde gerçekleşen ziyaret sırasında, Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kaan Diler ve beraberindekiler, Milliyetçi Hareket Partisi Çay Belediye Başkan Adayı Selim Bayram ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Diler topluluk önünde gerçekleştirdiği konuşmada, Çay için "Yeşil Çay'a üç hilal yakışır" ifadesini kullanarak, vatandaşların MHP'ye gösterdiği ilgiyi ve desteği memnuniyetle dile getirdi.

Meclisin 1. ve 2. Başkan Vekili bu isimler oldu! Meclisin 1. ve 2. Başkan Vekili bu isimler oldu!

Aynı kararlılıkla Yeşilçiftlik ve Pazarağaç beldelerine de ziyaretlerde bulunan Diler, MHP Yeşilçiftlik Belediye Başkan Adayı Özkan Alkın ve Pazarağaç Belediye Başkan Adayı Yasin Şahin ile birlikte partililerle buluştu. Bu beldelerde "Üç Hilal Yakışır" sloganı altında seçim enerjisi ve morali yükseltilirken, MHP'nin bölgesel önemi ve ülkücü duruşuna vurgu yapıldı.

Pazarağaç'ta gerçekleşen seçim ofisi buluşmasında, Belediye Başkan Adayı Yasin Şahin ve ülkücü kadroların ağırladığı Oğuz Kaan Diler, burada da seçim çalışmalarının coşkusu ve kararlılığını gözler önüne serdi. Yeşilçiftlik beldesinde ise Özkan Alkın ve ülkücü kadrolarla yapılan toplantılarda, MHP'nin bölge için önemi ve "Yeşilçiftliğe Üç Hilal Yakışır" sloganı ile ülkücü duruşunun belirtileri bir kez daha vurgulandı.