Ziyarette AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın’ın yanı sıra AFSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Murat Tabak ve Hüseyin Tokman, Yönetim Kurulu Üyeleri Kirami Gürel, Kamil Ayvalı, Tamer Dişbudak, Nail Demirel, Tufan İplikçioğlu, Muhammet Ötken ile Ahmet Öndüç yer aldı.

“GÜZEL PROJELER YAPMAYA HAZIRIZ”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret sırasında değerlendirmede bulunan AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, “Başkanım, tekrar hayırlı, uğurlu olsun. İnşallah önce Afyonkarahisarımız, sonra ülkemiz için yaptığınız güzel çalışmaların devam edeceğine can-ı gönülden inanıyorum. Dün olduğu gibi bugün de AFSİAD ile birlik ve beraberlik içerisinde, Afyon için güzel projeler yapmaya hazırız. Birlik ve beraberlik içinde, güzel projelere imza atacağınızı biliyoruz. Bu projelerin tamamlanması ile beraber, Afyon’a daha fazla katkı sağlayacağınıza eminiz” dedi.

“EN BÜYÜK AMACIMIZ AFYON’A HİZMET”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek şöyle konuştu: “Öncelikle, mensubu olduğum AFSİAD’ın değerli Başkanı, Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, çok kıymetli arkadaşlarım; sizlerin bu ziyareti beni ziyadesiyle memnun etti. Tabii ki birçok projede birbirimize destek olarak bundan önceki dönemlerde çalışmalarımız oldu. Bundan sonra da inşallah olacak. Gerek bizim Ticaret ve Sanayi Odamız’ın daha önceden paydaşları ile birlikte sürdürdüğü projeleri, gerek kendi projelerimiz, gerekse bundan sonra birlikte yapacağımız projelerle Afyonkarahisar’a hizmet edeceğiz. Tabii seçimleri geçtiğimiz günlerde bitirdik. Artık 87 Meclis Üyemiz ile birlik ve beraberlik içerisinde, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Afyonkarahisar’a hizmet etmek en büyük amacımız olacak. Afyonkarahisar’a katma değer sağlayacak, istihdamının, ihracatının, üretiminin önünü açacak projelerimizle inşallah Afyon’a hizmet edeceğiz. AFSİAD, benim de mensubu olmaktan gurur duyduğum bir kuruluş. Birlikte bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birbirimize destek olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’i ziyareti sırasında da “Başkanım, hayırlı, uğurlu olsun. Yeni dönemde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığınız’ın Afyon ve ülkemiz için hayırlar getirmesini dileriz. birlik ve beraberlik içinde çalışmakla ve proje üretmekle ilgili hep beraberce memleket için görev aldınız. Memleket için her zaman birlik ve beraberlik içindeyiz” dedi.

“AFYON’UN DERTLERİYLE DERTLENİYORUZ”

ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten de konuşmasında “Birlikte yürümek adına Meclis Başkanı olarak bizim üzerimize düşen ne varsa yapacağız. En küçük esnafımızdan en büyük sanayicimize kadar birlikte doğru bir yönetim sergilemek amacıyla biz bu göreve talip olduk. Allah bizleri utandırmasın. Bizler yıllardır kurum kültürü ile çalışan insanlar olarak iş kültürümüzü geliştirerek sizlerle ve Afyon’daki dokunulmayan tüm organizasyonlara, birliklere, firmalara elimizden geldiği kadar dokunmaya çalışacağız. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız’ın kapısı daha verimli, geleceğe odaklı, istişare odaklı, hep beraber hareket etmek kaydı şartıyla her zaman açık. Afyon’un dertleriyle dertlenmek için bu görevlere talip olduk. Afyonumuz’un katma değeri yüksek ürünler üretmesi, daha fazla yaşanabilir şehir olması için hep beraber üzerimize düşen görevleri yapacağız. Afyon’a hizmet hepimizin borcudur” ifadelerini kullandı. ODAK HABER MERKEZİ