Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Osman Ziya Bilim, Ruhsat ve Afyonkarahisar Denetim Müdürü Şükrü Tur ve Emlak ve Afyonkarahisar İstimlak Müdürü Münir Süngü, Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Parlak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Bu ziyaretin ana gündem maddesi, bölgenin tarım sektörünü daha ileri taşıyabilecek projelerin ele alınmasıydı. Tarımsal kalkınmanın anahtar önemi taşıdığı bölgede, fikir alışverişinde bulunan yetkililer, sürdürülebilir tarım politikaları ve uygulanacak yeni stratejiler üzerine yoğunlaştı. Afyonkarahisar'ın verimli topraklarını en iyi şekilde değerlendirme yollarını arayan ekip, bölge çiftçilerinin de talep ve ihtiyaçlarına yönelik çözümleri tartıştı.

Ziyaret kapsamında İl Özel İdaresi ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi ve ortak projeler geliştirmenin önemi de vurgulandı. Tarımın her yönüyle ele alındığı bu buluşma, Afyonkarahisar tarımının geleceğine ışık tutacak kararların alınmasına zemin hazırladı.

Fransızca resmi dil olmaktan çıktı mı? Fransızca resmi dil olmaktan çıktı mı?

>>TUĞBA ÖZKAN