Artvin'de kiraladıkları özel işletmeye ait gezi teknesi Borçka Baraj Gölü'nde alabora oldu. Tekneden göle düşen 5 kişiden biri olan Mete Okumuş (35), kaldırıldığı Artvin Devlet Hastanesi'nde yaşam mücadelesini kaybetti.

Thumbs B C 2A6083Bec9Ca468121D1F8758C04C6Df

Kira geliri 33 bin TL ve üzeri olanlar dikkat! Flaş karar az önce duyuruldu Kira geliri 33 bin TL ve üzeri olanlar dikkat! Flaş karar az önce duyuruldu

Ebru Okumuş, Talih ve Gözde Çavuş ile Ümit Yerlikaya ise aynı hastanede tedavi altına alındı. Bu kişilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi.

Borçka Baraj Gölü'nde yaşanan kazada, özel bir işletmeye ait gezi teknesinin dün alabora olması sonucu Mete ve Ebru Okumuş, Talih ve Gözde Çavuş ile Ümit Yerlikaya göle düştü. Bölgeye sevk edilen kurtarma ekipleri tarafından sudan çıkarılan beş kişi, hızla Artvin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Müdahale ve Kurtarma Çalışmaları

Kazanın hemen ardından olay yerine intikal eden kurtarma ekipleri, suya düşen kişileri hızla çıkararak hastaneye ulaştırdı. Ancak Mete Okumuş, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Diğer yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu ve tedavilerinin sürdüğü açıklandı.

Kaynak: AA