11 Eylül – 02 Ekim tarihleri arasında SANJET A.Ş tarafından üniversite öğrencilerine verilecek olan burslar için; www.sanjet.com.tr/burs adresinden öğrenciler başvuru yapabilecekler.

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl yapmış olduğu açıklamada; “Göreve geldiğimiz süre boyunca her zaman öğrencilerimizin yanında olarak, onlara her konuda destek olduk. Sandıklımızın geleceğini inşa edecek olan üniversite öğrencilerimize yaklaşık 9 yıldır verdiğimiz burslarımıza bu yılda devam ederek, öğrencilerimize bu yönde desteklemeye devam edeceğiz. Gençlerimizin başarıları, ilçemizin başarısıdır ve bu yolda onların yanında olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

“AMACIMIZ ÖĞRENCİLERE YARDIMCI OLMAK”

Genç yetenekler bekleniyor   Genç yetenekler bekleniyor  

Başkan Çöl, “Amacımız, gençlerimizin eğitim hayatlarını daha az finansal baskı altında sürdürebilmelerini sağlamak ve geleceklerini daha parlak bir şekilde inşa etmelerine yardımcı olmaktır. Sandıklı Belediyesi olarak, eğitimin gücüne olan inancımızı yansıtan bu adımı atmaktan mutluluk duyuyor gelecekte daha fazla başarıya imza atmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. 9 Ay boyunca, 500 öğrencimize aylık 500 TL olarak hazırlanan burslarla sizin yanınızda olmak bizler için büyük bir gurur vesilesidir. Bu duygu ve düşüncelerle; Üniversiteyi kazanan bütün öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, üniversite hayatına devam eden öğrencilerimize 2023/2024 eğitim ve öğretim döneminde başarılar diliyorum” İfadelerine yer verdi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

#odakgazetesi #afyonkarahisar #sandıklı #mustafaçöl #sanjet #öğrenci #burs #güncel #üniversite