31 Mart 2024 seçimlerinde Afyonkarahisar Belediye Başkanı olarak seçilen Burcu Köksal, 31 Mart 2024 seçimlerinde Afyonkarahisar Belediye Başkanı olarak seçilen Burcu Köksal, Belediye önünde düzenlenen törenle Ak Parti Önceki Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ten belediye mührünü teslim etti.

ÜLKÜ OCAKLARI HEPİMİZİN YETİŞTİĞİ İRFAN MEKTEBİ, İFFET VE İRADE MENKIBESİDİR ÜLKÜ OCAKLARI HEPİMİZİN YETİŞTİĞİ İRFAN MEKTEBİ, İFFET VE İRADE MENKIBESİDİR

Tören sonrası Belediye makam odasında geçen Başkan Köksal, mikrofonlara konuştu. Başkan Köksal “Sürgündeki işçilerin geri dönmelerini istiyorum büyük bir haksızlık uğradılar. Önümüz bayram, pazarcı esnaf arkadaşlarımız var onların talepleri ve istekleri var onları dinleyip onların talepleri doğrultusunda kararlar alacağız. Camilerimizin bayram namazına kadar temizlenmesini istiyorum. camilerimize gelen vatandaşlarımızın ibadetleri rahatça yapsınlar. Mezarlıklar ile ilgili  talimatlar vereceğiz. Bundan sonra bütün Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde hizmet vermek için çalışacağız” dedi.