Bir dizi temaslarda bulunmak için Ankara’ya giden Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi. Afyonkarahisar'da yapılan yatırımlar ve projeler ile ilgili bilgiler veren Başkan Zeybek, istişarelerde de bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Başkan Zeybek, Özhaseki’yi Afyonkarahisar’a davet etti.

PROJELERİN DESTEKÇİSİ

Afyonkarahisar için yapılması planlanan proje ve hedefleri anlatan Başkan Zeybek, çalışmalarının devam ettiğini belirterek, gayelerinin gelecek nesillere daha iyi ve yaşanabilir bir Afyonkarahisar bırakmayı hedeflediklerini kaydetti.
İstişare ve değerlendirme buluşması sonrası kısa bir açıklama yapan Özhaseki, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin önümüzdeki günlerde Afyonkarahisar'ı ziyaret etmesi bekleniyor. >>ODAK HABER MERKEZİ