Dinar Kaymakamı Kemal Duru ve ilçe protokolü ile birlikte serginin açılışını gerçekleştiren Belediye Başkanı Veysel Topçu, serginin açılış kurdelesini kesti. Açılış töreninde, ilçe protokolü ve vatandaşlar da hazır bulundu.
BELEDİYE BAŞKANI TOPÇU'NUN SERGİ GEZİSİ,
Başkan Topçu, açılışın ardından sergiyi gezerek öğrencilerin hazırladığı eserleri inceledi. Her bir eseri dikkatle inceleyen Başkan, öğrencilerle sohbet etti ve onların çalışmalarını takdirle karşıladı. Sergideki eserlerin, öğrencilerin yaratıcı gücünü ve yeteneklerini ortaya koyduğunu belirten Topçu, bu tür etkinliklerin önemine değindi.
ÖĞRENCİLERLE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
Sergi gezisi sırasında Başkan Veysel Topçu, öğrencilerle hatıra fotoğrafları çekildi. Öğrencilerle birebir ilgilenen ve onların mutluluğunu paylaşan Başkan, bu anı ölümsüzleştirdi.