Afyonkarahisar'da yapılacak olan yeni diş hastanesi projesiyle ilgili sorunlar devam ediyor. Gazetemiz yazarı Fevzi Şen’in edindiği bilgilere göre, ihaleyi kazanan firmanın diş hastanesi inşaatı ve kantin işinde herhangi bir faaliyette bulunmadığı ve bunun yanı sıra firmanın piyasada olmadığını yazmıştı.

Yeni diş hastanesi için ihaleyi alan firma ortada yok! Yeni diş hastanesi için ihaleyi alan firma ortada yok!

Dün, ‘’İhale feshi ağrıları artırıyor’’ başlığıyla gündeme getirdiğimiz konuda, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile kantin ihalesini alan firmanın teminatını yaktığını ve ortadan kaybolduğunu yazmıştık.

GSF’de Eğiticilerin Eğitimi Programı Düzenlendi! GSF’de Eğiticilerin Eğitimi Programı Düzenlendi!

İNŞAAT YAKINDA BAŞLIYOR

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile görüşen gazetemiz yazarı Fevzi Şen, olayların bir aslı olmadığı bilgisine ulaştığını söyledi. Şen, Milletvekili Yurdunuseven ile görüşmesinin ardından diş hastanesi inşaatı ve kantin işini alan firmanın yakında inşaata başlanacağı bilgisini aktardı.

Afyon'da diş hastanesi rüyası sarsıntıda: İhale feshi ağrıları artırıyor! Afyon'da diş hastanesi rüyası sarsıntıda: İhale feshi ağrıları artırıyor!

Konunun takipçisi olduklarını belirten Milletvekili Yurdunuseven, "Konuyu takip ediyorum, müteahhit yakında yeni diş hastanesi inşaatına başlayacak" dedi.

Fevzi Şen'in köşesini okumak için TIKLAYINIZ!

Kaynak: ODAK HABER MERKEZİ