Bankanın yeni getirdiği ön rehin teminatı yöntemi ile artık ikinci el araç alım satım işlemleri, her iki taraf için de daha güvenilir hale geliyor. VakıfBank Mobil ve bankanın internet sitesi üzerinden yapılacak başvurularla, satış işleminden önce satıcının araç satış bedelinin garanti altına alındığı ve alıcının da taşıt kredisi kullanabildiği bu yeni sistem, tescil işleminden sonra satış tutarının satıcının hesabına VakıfBank güvencesiyle aktarılmasını sağlıyor.

Güvenli Araç Satış Sistemi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak mümkün. Ayrıca, VakıfBank, 48 aya varan vade seçenekleri ve cazip faiz oranları ile müşterilerine avantajlı ödeme planları sunuyor. Kredi geri ödemeleri ise, aylık eşit taksitler, 3 ay ödemesiz dönemli taksitler, 3 ayda bir ödemeli taksitler, son taksit balon ödemeli veya değişken taksitli seçenekler arasından tercih edilebiliyor.

Kampanya koşulları çerçevesinde, ikinci el taşıt kredisinin azami tutarı, satın alınacak aracın kasko değerine göre belirleniyor. 0 - 400.000 TL aralığında olan taşıtlar için değerin azami %70'ine, 400.001 - 800.000 TL aralığında olan taşıtlar için %50'sine, 800.001 - 1.200.000 TL aralığında olan taşıtlar için %30'una ve 1.200.001 - 2.000.000 TL aralığında olan taşıtlar için ise değerin %20'sine kadar kredi kullanımı yapılabilir. Kredi vadesi ise, aracın kasko değerine göre 12 ile 48 ay arasında değişiklik gösteriyor.

750 TL hediyeniz o bankadan hazır! Nisan ayı boyunca dilediğiniz yerde harcayın 750 TL hediyeniz o bankadan hazır! Nisan ayı boyunca dilediğiniz yerde harcayın

VakıfBank'ın bu yenilikçi adımı, ikinci el araç piyasasında güvenliği ve müşteri memnuniyetini artırarak, sektördeki diğer oyuncular için de bir örnek teşkil ediyor.