Afyon Emniyet Müdürlüğünde Koruma Şube Müdürü olarak görev yapan Ömer Kapsal’ın intihar etmeden önce 1 sayfalık bir mektubu kaleme aldığı öğrenildi.

15 yaşında bir Kızı olan Ömer Kapsal’ın bu mektupta sadece kızına seslendiği, ‘canım kızım seni çok seviyorum’ şeklinde mektubunu bitirdiği öğrenildi.

Emniyet müdürü evinde ölü bulunmuştu: İşte detaylar! Emniyet müdürü evinde ölü bulunmuştu: İşte detaylar!

İntihar öncesinde yaşanan ayrıntılara da ODAK ulaştı.

Koruma Şube Müdürü Ömer Kapsal dün İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay ile görüştü ve yıllık iznini kullanmak istediğini ve memleketine gideceğini söyledi.

20 günlük izin alan Ömer Kapsal makam şöförüne kendisini sabah 08.30 da evinden almasını, saat 10.30 otobüsüne bilet aldığını söyledi.

Sabah saat 08.30 da konuta gelen makam şöförüne ‘saat 10.00 da gel. Daha işim bitmedi’ diyen Ömer Kapsal saat 10.00 da ise kapıyı açmadı.

Silah sesi üzerine çilingirle kapıyı açan polisler Koruma Şube Müdürü Ömer Kapsal’ın cansız bedeni ve bıraktığı mektup ile karşılaştılar.

Ömer Kapsal’ın bıraktığı mektuptaki bir ayrıntıda mali konuya aitti.

Bir bankada vadeli hesabında bir miktar para olduğundan bahseden ve ayrıntı veren Ömer Kapsal, o para ile borçlarının ödenmesini istedi.

Afyonkarahisar’da ağaçlar yalancı bahara aldandı! Afyonkarahisar’da ağaçlar yalancı bahara aldandı!

Ömer Kapsal’ın intihar mektubunda eşiyle ilgili bir cümlesinin olmaması dikkat çekti. ODAK ÖZEL HABER / MEHMET EMİN GÜZBEY

Kaynak: MEHMET EMİN GÜZBEY