Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği operasyonlarında önemli bir başarı elde etti. 42 ... 8967 plakalı araçta uyuşturucu madde taşındığı bilgisi üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, şüpheli aracı takibe aldı ve sonunda durdurmayı başardı.

Uyuşturucu taşıdığı şüphesiyle takibe alınan araç, Çifteler-Emirdağ karayolu üzerinde durduruldu. Araç içerisinde bulunan A.A., A.S.K. ve R.K. isimli üç şüpheli şahıs, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Şahısların üzerlerinde ve araçta yapılan arama sonucunda, (20) gram Bonzai (Sentetik Kannabinoid) ve (2) gram Metamfetamin maddesi ele geçirildi. Bu önemli operasyonla, uyuşturucu ticaretine darbe vurulmuş oldu.

Yakalanan şüphelilerin adli makamlarca gözaltına alınmasının ardından, olayla ilgili adli tahkikat başlatıldı. Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ile mücadelesine kararlılıkla devam ederek, halkın güvenliğini sağlamak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Asgari Ücret Tartışmaları ve Sosyal Medya Tepkileri: Kaymak lazım! Asgari Ücret Tartışmaları ve Sosyal Medya Tepkileri: Kaymak lazım!

7A7856A3 8219 40Ea Ad95 F1F8C864E6A4

Kaynak: FATMA SEDA CAN