Akrones Otel’de gerçekleştirilen Yeni Yıl Alışveriş Festivali’nin açılış törenine katılım yoğun oldu.

törene katılım yoğun oldu

Törene, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Rıza Gürakar, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Osman Erdem, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman ve İcra Komitesi Üyeleri, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan ve İcra Komitesi Üyeleri, Afyonkarahisar Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol ile Afyonkarahisar Ticaret Borsası Genel Sekreteri İsmail Öztürk ile firma temsilcileri katıldı.

Kadın girişimcilerden yeni yıl alışveriş festivali

Tüm Stantlar Tek Tek Ziyaret Edildi

Kurdele kesimi ile başlayan Yeni Yıl Alışveriş Festivali çerçevesinde tüm stantlar tek tek ziyaret edildi. Stant ziyaretlerinin ardından Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, protokol üyelerine teşekkür plaketi takdim etti.

kurdele kesildi

Yeni Yıl Festivali hakkında değerlendirmede bulunan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Kadın Girişimcilerimiz’in güzel bir organizasyonunda bir aradayız. Güzel otellerimizden Akrones Otel’de Yeni Yıl Alışveriş Festivali düzenleniyor. 40 civarı stant açıldı. Bu organizasyonun başka bir özelliği de şu: Stant kiralarından elde edilecek gelir, Afyon Eğitim Vakfı’na bağışlanıyor. Bu da organizasyonun en güzel yanlarından bir tanesi. Stantları tek tek gezdik, hakikaten çok değişik ve ilgi çekici ürünler var. Otelde misafir yoğunluğu var. İnşallah güzel alışverişler olacak. Bu organizasyon için TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanımız Funda Güleç Yaman ve tüm İcra Komitesi Üyeleri’ni, tüm Kadın Girişimciler Kurulu’nu, Yeni Yıl Alışveriş Festivali’nde stant açan kadın girişimcilerimizi tebrik ediyorum; aynı zamanda çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hüsnü Serteser stantları gezdi

ALPER YAĞCI'YA AİLESİ TAM DESTEK VERDİ: "AFYONKARAHİSAR BABAMIZI BEKLİYOR" ALPER YAĞCI'YA AİLESİ TAM DESTEK VERDİ: "AFYONKARAHİSAR BABAMIZI BEKLİYOR"

Ne Gerekiyorsa Yapacağız

Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, “Başta Kadın Girişimciler olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bir Afyonlu olarak, bir Borsa Başkanı olarak gurur duyduk. Kadın Girişimci kardeşlerimizle de görüştük. Afyonkarahisar Ticaret Borsası olarak hizmet için ne gerekiyorsa yapacağız. Yer gerekirse, 1000-1500 metrekarelik kapalı alan vermek kaydıyla kadın girişimcilerin başarılı olması için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Funda Hanım’a çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kadın girişimcilerden yeni yıl alışveriş festivali

2 Hafta Öncesinden Planlanmış

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman organizasyonun yaklaşık 15 gün önce planlandığına değinerek, ‘’Büyük illerde yapılıyordu, biz de ‘Acaba Afyon’da yapabilir miyiz’ dedik. Afyon’da kadın girişimcilerimizin potansiyeli varmış. Afyon’dan bu kadar çok kadın girişimci çıkarabileceğimiz aklımıza gelmemişti. Bu talep bizi çok memnun etti. TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı olarak verdikleri destek için Başkanlarıma ve burada stant açan girişimci kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum. Güzel bir alışveriş festivali olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Kadın girişimcilerden yeni yıl alışveriş festivali

Son olarak değerlendirmede bulunan Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, “TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu’nun bu organizasyonunda bizleri unutmadıkları ve yaptıkları bağış dolayısıyla kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Açılış töreni, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Kaynak: BÜLTEN