Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Perihan Kemal Çuna İlkokulu’nu ziyaret etti. Okul bahçesinde okul yönetimi ve öğrenciler tarafından karşılanan Başkan Koyuncu öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti.

RENGARENK OLACAK

Başkan Koyuncu öğrencilerle birlikte Üretim Serası ve Ağaç Fidanlığımızda yetiştiren rengarenk çiçekleri okul bahçesine dikti. Öğrencilerin gözlerindeki hayat enerjisinin çalışma heyecanını artırdığını dile getiren Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Tüm okullarımız ve öğrencilerimiz bizim için çok kıymetli. Onlarla birlikte kendi seramızda yetiştirdiğimiz çiçeklerimizi toprakla buluşturduk. Sesleriyle cıvıl cıvıl olan okul bahçemiz, diktiğimiz çiçeklerle de rengarenk olacak. Onlarla bir arada olmak bizim için sevinç vesilesi öğrencilerimize tekrar başarılar diliyorum” dedi.

GENÇLERLE OYUN OYNADI

Belediye Başkanı Serkan Koyuncu daha sonra ise Mithatpaşa Ortaokulu’ndaki çalışmalar nedeniyle eğitimlerine kısa süre Gençlik Merkezinde devam edecek olan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Koyuncu onlarla sohbet ederek oyunlarına ortak oldu. Başkan Koyuncu,  öğrenci, öğretmen ve velilere başarılı bir eğitim-öğretim yılı dileyerek ziyaretini sonlandırdı. ODAK HABER MERKEZİ