Türkiye’nin önde gelen özel kurumlarından PTT, acil nakit ihtiyacı olan bireyler için önemli bir kredi kampanyası başlattı. PTT ve Aktifbank işbirliğiyle hazırlanan bu kampanya, kefilsiz ve şartsız ihtiyaç kredisi imkânı sunuyor. Resmi internet sitesinde yapılan duyuruda, “Nakit ihtiyacı olanlara PTT’den kredi almak N Kolay!” ifadeleri kullanıldı.

Kredi Notum Dusuk Diye Uzulenlere Mujde O Kisilere De 100 000 Tl Kredi Piyangosu Cikti

KEFİLSİZ, ŞARTSIZ KREDİ İMKANI

Acil nakit ihtiyacı olanlar için PTT, kefilsiz ve şartsız kredi fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 36 ay vadeye kadar ve 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunmak mümkün. Kredi almak isteyenler, en yakın PTT şubesine giderek gerekli bilgi ve belgeleri ileterek başvurularını yapabilecekler.

BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru süreci oldukça basit ve hızlı. Kredi almak isteyen bireyler, PTT’nin en yakın şubesine giderek gerekli belgeleri teslim edebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu kampanya, özellikle kredi notu düşük olan bireyler için büyük bir avantaj sunuyor.

Akbank’tan tek seferlik 11 bin TL cep harçlığı gibi ödeme! Tek şartı sağlamak gerekiyor Akbank’tan tek seferlik 11 bin TL cep harçlığı gibi ödeme! Tek şartı sağlamak gerekiyor

Kredi Notum Dusuk Diye Uzulenlere Mujde O Kisilere De 100.000 T L Kredi Piyangosu Cikti 640X331

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyanın detayları PTT’nin resmi internet sitesinde yer alıyor. Buradan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir ve başvuru sürecine dair merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kampanya, PTT ve Aktifbank işbirliğiyle düzenlenmekte olup, nakit ihtiyacı olan herkese yardımcı olmayı hedefliyor.

PTT ve Aktifbank işbirliğinde sunulan bu kredi kampanyası, acil nakit ihtiyacı olanlar için büyük bir fırsat sunuyor. Kefilsiz ve şartsız olarak sunulan bu kredi imkânı, 36 ay vadeye kadar ve 100.000 TL’ye kadar başvurulabilir durumda. En yakın PTT şubesine giderek başvurunuzu yapabilir ve ihtiyacınız olan nakde kolayca ulaşabilirsiniz.

Kredi Notum Dusuk Diye Uzulenlere Mujde O Kisilere De 100 000 Tl Kredi Piyangosu Cikti 25164

Kaynak: GAMZE KOÇAK