Türkiye, ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki ‘Sapık Sinan’ ismiyle anılan Sinan Sardoğan'ı konuşurken, insanların şikayetçi olamadığını ve tüm bilgilerinin şikayet ettiği kişinin eline kolayca geçtiğine dikkat çeken Müge Anlı, MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ın MHP olarak konuyla ilgili kanun teklifi hazırlattığını söyledi. 
ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen ve 64 yaşındaki Arife Gökçe'nin kaybıyla ilgili şüphelerin odağındaki ‘Sapık Sinan’ ismiyle anılan Sinan Sardoğan yer alıyor. Bugün yayınlanan canlı yayında ise, İnsanların şikayetçi olamadığını ifade eden Sunucu Müge Anlı, “Otobüste birisini taciz ediyorlar. Sonra taciz edilen veya görgü tanığı şikayetçi olunca dilekçe  sana ait telefon numaran, adın soyadın, T.C Kimlik Numaran, adresin şikayetçi olduğu kişinin eline geçiyor. O yüzden de insanlar şikayet edemiyor demiştim.  MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak telefonla aradı. MHP olarak konuyla ilgili meclise kanun teklifi vereceklerini söyledi. Ben bu kanun teklifinin kabul edeceğini ümit ediyorum. Böyle bir konuya kimsenin itiraz etmemesi gerekiyor” dedi. 
Öte yandan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın kanun teklifi için çalışmalara başladığı öğrenildi.  >>GÖKHAN KOCAASLAN