Bir dizi ziyaret ve istişarelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen CHP Lideri Özgür Özel, partililer tarafından Ankara yolu üzerinde karşılandı. Karşılamanın ardından partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığına geçen Özel, burada İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal ve partililer tarafından karşılandı. Karşılama Afyonkarahisar’lı vatandaşlara ve partililere seslenen Özel, herkesin 4 yıllık süreci danışma ile sabırla iş birliği ile çalışarak geçirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Whatsapp Görsel 2024 05 09 Saat 12.49.06 0F07B56A

TEK TEK HEPSİNİ GERİ ALDIRTIYORUM

Özellikle Afyonkarahisar Belediyesi başta olmak üzere CHP’li belediyelerde yapılan atamalar ile ilgili konuşan Özel, “Kendimizi değil partimizi, partimizi değil ülkemizi, ülkemizin geleceğini düşünüyorsak bize fedakarlık düşer. Çalışmak düşer. Şöyle düşünmeyin 50 yıldır bu partide koşturuyorum belediyeyi kazandık, artık benim rahat etme zamanım. Biz bu ülkeyi geleceğini kurtarmak için bura da kişisel beklentilerin taleplerin çok dışında bir yaklaşımda bulunmamız lazım. Açık söylüyorum, ufak tefek atama hataları oluyor. Tek tek hepsini geri aldırtıyorum” dedi.

Ö Z E L L L L L33333333333

HATA YAPMA LÜKSÜMÜZ YOK

Yolumuz Ve Yönümüz Bellidir Yolumuz Ve Yönümüz Bellidir

“En iyi o işi yapacağını düşündüğü çok yakın bir partilimizin yakınını yakını oluyor” diyen Özel, “Bursa’da, Balıkesir’de, Adana’da geri aldırdım. Burada aslında çok hak ettiği halde bir arkadaşımız görevlendirilmiş, yıllardır hukuk mücadelesi veren başkalarının 500 bin TL yaptığı işi 3 kişi 100 bin TL’ye, 120 bin TL’ye yapacaklarmış ama eşi partide görevli diye onu da geri aldırdım. Hata yapma lüksümüz yok. Onlar gri bir kağıt gibi, onlar kir göstermiyor” diye konuştu.

Skkskksssssssssss

İKTİDAR OLMA SIRASI GELDİ

CHP’nin tertemiz bir parti olduğunu belirten Özel sözlerine şöyle devam etti: “Biz tertemiz bir partiyiz. Bembeyaz bir kağıt gibi üzerine kurşun kalemi dokundursak kir gösteriyor kardeşim. Dikkat edeceğiz. Doğru davranacağız. Örnek olacağız biz başaracağız. Ben bu iradeyi göstermezsem, başkanlarım bu iradeyi göstermezse, siz bu anlayışı göstermezseniz, “Efendim AK Parti’nin İl Başkanı avukattı önceki dönem belediyenin bütün işlerini yapıyordu. Şimdi sıra bizimkinde derseniz” yok öyle bir şey, yok öyle bir şey. Bizim belediyenin kaynaklarını partililere aktarma sıramız gelmedi. Atatürk’ün partisinin iktidar olma sırası geldi”

Kaynak: CEMİLE KAYTAN