TBMM Genel Kurulu 8. Yargı Paketi'nin görüşmelerine başlayacak TBMM Genel Kurulu 8. Yargı Paketi'nin görüşmelerine başlayacak

Irak’ın Kuzeyinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan saldırı ve akabinde sağlanan temasta 6 asker şehit düştü. Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney Beldesi Çalışlar Mahallesi nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Ramazan Günay, memleketinde son yolculuğuna uğurlanacak. Şehit Teğmen, Afyonkarahisar’ın 376’ıncı, Sinanpaşa’nın ise 31’inci şehidi olarak kayıtlara geçti.

şehit

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, dernek üye sayısının artmasını istemeyen tek dernek olduklarını söyleyerek, “Şehit Teğmen, Afyonkarahisar’ın 376’ıncı, Sinanpaşa’nın ise 31’inci şehidi olarak kayıtlara geçti. Allah bizlere bir daha bu duvarlara şehitlerimizin resimlerini asmayı nasip etmesin. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı gazilerimize acil şifalar diliyor. Şehit ailelerimize başsağlığı diliyoruz. Tüm Türkiye’mizin başı sağ olsun” dedi.

şehitşehitşehit

Kaynak: GÖKHAN KOCAASLAN