Belediye Başkanı Mehmet Zeybek her hafta Cuma Namazı sonrasında gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Zeybek bu hafta Yeşilyurt Mahallesinde vatandaşlarla biraraya geldi. Başkan Zeybek sorunları yerinde görüp çözüme kavuşturduklarını dile getirdi.AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcısı Barış Dal ve Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ile birlikte mahalle Muhtarı Yusuf Gökhasan ile buluşan Başkan Zeybek talep ve önerileri dinledi, yapılacak çalışmalara ilişkin istişare etti. Talepleri tek tek not alan Başkan Zeybek ekiplerine talimat verdi. Mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Başkan Zeybek hatıra fotoğrafları çekindi sohbet etti. Vatandaşların talepleri olup olmadığını soran Başkan, hemşehrileri ile yakından ilgilendi.

MÜDÜRLERİMİZDEN MEMNUNUZ

Ziyaret ardından açıklama yapan Muhtar Gökhasan; “Başkanımızın ayaklarına sağlık, teşekkür ediyoruz. Müdürlerimizden çok memnunuz. İhtiyaç sahibi mahalle sakinlerinin ihtiyaçları karşılanıyor. Taleplerimizin hepsi yerine getiriliyor” dedi.AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise; “Başkanım, bu bölgenin en büyük yatırımını bu sene gerçekleştirdi. En büyük yatırımları aldı. Alt yapı problemi de Allah’ın izni ile bitiriliyor. Mahalle Başkanımız ve Muhtarımıza Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e hizmetlerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Yeni yatırımların Afyonkarahisar’la buluşmaya devam edeceğini vurgulayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek değerlendirmesinde; “Muhtarımız ve mahalle sakinlerimizle görüştük, istişare ettik. Yapılan yatırımları değerlendirdik. Orhangazi, Osmangazi ve Yeşilyurt Mahallelerinde yağmur suyu hattı yoktu. Bu üç mahallemize 68 km uzunluğunda 60 milyon değerinde hat yaptık. Yol tamirleri mevsim şatları nedeni ile tamamlayamadık. Baharla birlikte yollarımızın bakım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştireceğiz. Mahallemizi örnek mahalle haline getireceğiz. Yatırımları vatandaşlarımız fazlası ile hak ediyor. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, Rabbim birliklerini bozmasın diyorum” şeklinde konuştu.Ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

GEREKLİ TALİMATLAR VERİLDİ

Ziyaretlerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Cuma günleri yaptığımız mahalle ziyaretlerimize Yeşilyurt ile devam ettik.AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz, Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur ve teşkilatımızla birlikte muhtarımız Yusuf Gökhasan ve halkımızla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledik. Yeşilyurt, Osmangazi ve Orhangazi mahallelerimize 60 Milyon TL'lik yağmur suyu hattı yaparak, 3 mahallemizin yıllar süren sorununu çözüme kavuşturduk.  Sorunları yerinde tespit ederek, yerinde çözüyoruz.  Her hafta yapmış olduğumuz Cuma ziyaretimizi Yeşilyurt Mahallemizle devam ettirdik. Muhtarımızla birlikte vatandaşlarımızla kucaklaştık. Eksiklikleri mahallinde dinleyerek gerekli talimatları verdik. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her daim muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın hizmetkârıyız, hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. ODAK HABER MERKEZİ

 

 

Editör: TE Bilisim