Bilim ve Sanat Merkezlerine devam eden öğrencilerin hem yıl boyunca ürettikleri proje ve eserleri tanıtmak, hem de bilim ve sanatın yaygın etkisini arttırarak öğrencilerin sosyal sorumluluk duygularını geliştirmek amacıyla Afyonkarahisar Merkez Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi, Dinar, Sandıklı ve Bolvadin Bilim ve Sanat Merkezlerimizin ortak katılımıyla Bilim ve Sanat merkezlerindeki özel yetenekli öğrencilerin farklı alanlardaki çalışmalarını daha görünür hale getirmek ve toplumsal farkındalığı geliştirmek amacıyla Zafer Kent Meydanı'nda geniş katılımlı BİLSEM Yıl Sonu Şenliği düzenlendi.

Afyonkarahisar'da Güreş İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı! Afyonkarahisar'da Güreş İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı!

Yıl Sonu (Manşet) (4)

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Şenliğe, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner, İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nusret Koca, Şube Müdürü Ahmet Aksoy, Afyonkarahisar BİLSEM yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velilerimizin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Genel zihinsel yetenek alanında eğitim alan öğrencilerin ürettikleri proje, patent ve faydalı modellerin tanıtımı, resim yetenek alanındaki öğrencilerin ürettikleri sanat çalışmaları ve müzik yetenek alanındaki öğrencilerin sergiledikleri performanslar büyük beğeni topladı. Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, “Şenliğin hazırlanmasında emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim” dedi.

Yıl Sonu (Manşet) (3)Yıl Sonu (Manşet) (1)Yıl Sonu (Manşet) (2)

Kaynak: GAMZE KOÇAK