Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temizlik ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşların kabir ziyaretlerini rahatlıkla gerçekleştirmeleri ve temiz bir ortamla karşılaşmaları için çalışmalarına devam eden ekiplerimiz şehrimizdeki Kocatepe ve Bayraktepe mezarlıklarında genel temizlik çalışması yapıyor.

12 KİŞİ HİJYEN İÇİN ÇALIŞIYOR

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve düzenli bir ortamda yapabilmeleri için mezarlık temizliği, bakım ve onarım çalışmalarını hassasiyetle sürdürüyor. Belirli periyotlarla yapılan çalışmalar kapsamında Kocatepe ve Bayraktepe mezarlıkları özenle temizleniyor. 12 kişilik ekip temizlik, süpürme ve düzenleme çalışması yapıyor. Ekipler sadece özel günler öncesi değil rutin bir şekilde yıl boyunca mezarlıklarımızda temizlik, bakım ve hijyen çalışmalarını sürdürüyor.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK

Yollar arazözler tarafından yıkanırken kaldırımlar süpürgeciler tarafından pırıl pırıl edildi. Tüm ekibin koordineli bir şekilde çalıştığı temizlik faaliyetinin Kocatepe Mezarlığı ardından Bayraktepe Mezarlığı ile devam edeceği belirtildi. Kocatepe Asri Mezarlığında bulunan şehitliklerin temizliği de titizlikle yürütüldü. Ekiplerimiz şehitlerimizin ebedi istirahatgahlarını süpürüp temizleyerek ziyarete uygun hale getiriyor. Planlamalar kapsamında mezarlıklarımızın temizliği rutin bir şekilde yapılmaya devam edecek. ODAK HABER MERKEZİ