İnci Taneleri dizisinin başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın 2 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmış ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Birlikte çekilen samimi görüntüleri yayınlanan ikiliden Taşkın, sessizliğini bozarak açıklamalarda bulundu.

İki malzemeli karışım vücudu enerjiye doyuruyor! Bir daha asla yorgunum demeyeceksiniz İki malzemeli karışım vücudu enerjiye doyuruyor! Bir daha asla yorgunum demeyeceksiniz

"Özel Hayatımı Ön Planda Tutmak İsteseydim İlişkinin İçindeyken Yapardım"

Nişantaşı'nda görüntülenen Cansu Taşkın, Snob Magazin'e verdiği röportajda ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Annesinin rahatsızlığı nedeniyle sessiz kalmayı tercih ettiğini belirten Taşkın, "Herkesin özel hayatına saygı duyulması gerekiyor. Ben özel hayatımı ön planda tutmak isteseydim bunu ilişkinin içindeyken yapardım. Yanlış anlaşılmaların olmasını istemem. 'İki günlük ilişki' denildi ama böyle bir şey söz konusu bile değil. Dava açılması da söz konusu değil." dedi.

"Hiçbir Zaman İki Günlük İlişki Yaşayan Biri Olmadım"

Taşkın, ilişkisinin ciddiyetini vurgulayarak şunları ekledi: "Yaşanan bir ilişki vardı ve iyisiyle kötüsüyle bitti. Herkes yoluna devam etsin, Allah herkesin yolunu açık etsin. Ortada abartılacak bir durum yok. İki bekar insan ilişki yaşayabilir. İki günlük ilişki yaşayan biri gibi gösterilmeye çalışılıyorsam kardeşim de abim de çıkar konuşur. Görüntülerimiz ifşa edilmedi. Her görüntü izin alınarak çekildi. Kardeşimin kendi inisiyatifinde paylaştığı görüntülerdi. Ona da saygı duyuyorum. İki günlük ilişki yaşayan biri hiçbir zaman olmadım, bu beni çok rahatsız etti. Herkesin bir ailesi var. Herkes kendine gelsin, haddini bilsin. Haberlerin çıktığı dönemde annem ameliyat olduğu için bu şekilde boş haberlerle uğraşmak istemedim."

Cansu Taşkın'ın açıklamaları, magazin dünyasında geniş yankı uyandırırken, Taşkın özel hayatına saygı gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

Kaynak: Gamze Koçak