Bu özel program Atatürk Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Yücel Arzen, müzisyen Sezen Kiremit'le birlikte sahne alarak Necip Fazıl Kısakürek'in şiirlerinden bestelenen parçaları seslendirdi.

Afyonkarahisar’daki trafik sorunu çözülecek mi? Afyonkarahisar’daki trafik sorunu çözülecek mi?

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, etkinlikte yaptığı konuşmada, Kısakürek'i ölümünün 40. yılında rahmet ve saygıyla anmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

"Necip Fazıl, şiirleriyle hatırlanır" diyen Yurdunuseven, "Bugün burada Yücel Arzen ve onun orkestrasıyla, şiiri müzikle kaynaştıracağız ve ortaya çok güzel eserler çıkacak." dedi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de, üniversite öğrencileriyle birlikte düşünce ve şiir ustası Necip Fazıl Kısakürek'i anma gecesini düzenlemekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu anlamlı konser, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Betül Büyükkılıç, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, kurum müdürleri, öğrenciler ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşti. F/Ö