AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Bayat İlçe Başkanı Mehmet Bayatlı, İl Başkan Yardımcısı Onur Çelik ve partililer ile birlikte Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur’u ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Bodur, Milletvekili Özkaya ve beraberindekilere teşekkür etti.

Hocalar'da 29 hayvanın telef olduğu yangının boyutu gün ağarınca ortaya çıktı! Hocalar'da 29 hayvanın telef olduğu yangının boyutu gün ağarınca ortaya çıktı!

VATANDAŞLA BULUŞTULAR

Bayat ziyaretleri kapsamında AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Bayat İlçe Başkanı Mehmet Bayatlı, Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, İl Başkan Yardımcısı Onur Çelik ve partililer ile birlikte ilçede esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Vatandaşla bir araya gelen Özkaya, vatandaşın her zaman yanında olduğunu söyleyerek talep ve şikayetlerini dinledi. Ziyaretten  duyduğu memnuniyeti belirten vatandaşlar Milletvekili Özkaya ve beraberindekilere teşekkür etti. Ziyaret günün anısına çekinilen fotoğrafların ardından son buldu. HABER: FADİME ÖZKARAN

 

 

 

 

#gündem #afyon #akparti #aliözkaya #bayat #halilibrahimbodur #mehmetbayatlı #onurçelik #odak

 

 

 

Editör: TE Bilisim