AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Dinar İlçe Başkanı İbrahim Özgül ve Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve partililer ile birlikte Karayolları tarafından yapımı devam eden Dikici Köyü kavşak yol çalışması ve Dinar TMO alım noktasında birtakım incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Milletvekili Özkaya, yetkililerden bilgi alıp çalışmalarında kolaylıklar diledi. FADİME ÖZKARAN
#afyon #aliözkaya #hüseyinceylanuluçay #dinar #nihatsarı #ibrahimözgül #odakgazetesi
Editör: TE Bilisim