Fransızca resmi dil olmaktan çıktı mı? Fransızca resmi dil olmaktan çıktı mı?

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, geçtiğimiz günlerde ilimize gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile Bolvadin-Çay arasındaki duble yolun tamamlanması konusunda görüşme gerçekleştirmişti. Son zamanlarda gündemi meşgul eden yolun tamamlanmasında son noktayı MHP Afyonkarahisar Mehmet Taytak koydu.

TAYTAK’A TEŞEKKÜR ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, yıllardır bir türlü bitirilemeyen Bolvadin-Çay arasındaki duble yolun tamamlanması hususunda geçtiğimiz hafta ilimize gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile görüşen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür etti.

"GÖZÜN AYDIN OLSUN”

MHP Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, “Gözün aydın olsun. Yıllardır bitirilemeyen yol, Sayın Vekilimizin üstün gayretleri ile tamamlanma noktasına geldi. Bu konuda yıllardır bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile gayret sarf eden Sayın Vekilimizin hakkını teslim etmek gerekir. İnşallah Sayın Bakanım, Sayın Vekilimize verdiği sözü yerine getirecek ve yıl sonuna kadar bu yol tamamlanmış olacak. Bolvadin ve Çay arasındaki bu yolun tamamlanmasıyla beraber Konya-İstanbul hattında gidip gelen tüm yolcular ve nakliyeciler rahat bir nefes alacak. Vekilimize ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi. N/S-D/A