Muhtarlar köprü görevinde! Muhtarlar köprü görevinde!

Sandıklı Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak için teknolojik yeniliklere devam ediyor ve vatandaşların ihtiyaçlarına çözüm sunan uygulamaları hayata geçiriyor. "Cepte Anons" uygulaması da bu yeniliklerden biri olarak vatandaşların kullanımına sunuluyor.

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl'ün yönlendirmesiyle, vatandaşların Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan anonsları cep telefonlarından ücretsiz olarak dinlemelerine imkan sağlayan "Cepte Anons" uygulaması faaliyete geçti. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından geliştirilen bu uygulama, herhangi bir İphone veya Android telefon üzerine kurularak, istenilen herhangi bir yerde ve zamanda Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan ilanları dinleme imkanı sunuyor.

S.O.S IŞIĞI ÖZELLİĞİ VAR

Artık duyamadığınız veya tekrar dinlemek istediğiniz ilanlara erişmek için sadece "Cepte Anons" uygulamasını indirip Sandıklı Belediyesini eklemeniz ve istediğiniz ilanı seçip dinle tuşuna basmanız yeterli. Ayrıca, uygulama içerisinde doğal afetlerde kullanılmak üzere düdük ve S.O.S ışığı da bulunuyor. Bu yeni hizmetle birlikte vatandaşlar, Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan duyuruları kolaylıkla takip edebilecek ve istedikleri zaman tekrar dinleyebilecek. Ayrıca, acil durumlarda ise düdük ve S.O.S ışığı özellikleri yardımıyla güvenliğini sağlayabilecek. N\S