Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal'ın da katılımıyla gerçekleşen bu etkinlikte, engelli çocukların pasta yapımındaki maharetleri sergilendi.
"Her çocuğun bir hayali vardır ve biz bugün bu hayalleri pastalarımızla süsledik," diyen Başkan Köksal, çocukların yaratıcılıklarını ve hayal gücünü özgürce ifade etmelerinin önemine vurgu yaptı. Etkinlik, çocukların mutluluğu ve heyecanı ile renklendi.
Yeteneklerini Keşfeden Minik Şefler
Engelsiz Gastronomi Merkezi'nde düzenlenen bu etkinlik, çocukların yeteneklerini keşfetmelerine olanak tanıdı. Başkan Köksal, "Onların bu özel günlerinde yanlarında olmak ve onlara ilham vermek bizim için büyük bir onur," dedi ve geleceğe dair umutlarını dile getirdi.