Hizmete alınan Halk Ekmek Büfesi bölge sakinlerinin önemli bir ihtiyacını giderdi. Belediye Başkanı Burcu Köksal, seçimlerden önce Sadıkbey TOKİ’yi ziyaret etmiş, vatandaşların taleplerini alarak ekmek temininde yaşadıkları sıkıntıyı yerinde görmüştü. Başkan Köksal, söz verdiği Halk Ekmek Büfesini bölge halkına kazandırdı.

Afyon’da korkutan kaza: Yaralılar var! Afyon’da korkutan kaza: Yaralılar var!

54 T45 T54 T

MAĞDURİYET GİDERİLDİ

Vatandaşların ekmek temininde mağduriyet yaşadıklarını hatırlatan Başkan Köksal, “Burada yaşayan hemşehrilerimizin en yakın ekmeği alabilmesi için Özdilek Alışveriş Merkezine gitmeleri gerekiyordu. Seçim öncesi de buraya geldiğimizde vatandaşlarımız ekmek temininden özellikle mağdur olduklarını bizlere iletmişlerdi. Göreve başladıktan sonra buradaki bu sıkıntıyı gidermek amacıyla YÜNTAŞ’la görüşerek en uygun noktaya Halk Ekmek Büfesini kazandırdık” diye konuştu.

L K F M E K F M E F

MOBİL HALK EKMEK BÜFELERİ

Sadıkbey TOKİ’lerde oturan vatandaşlarımızın ekmek almak için başka bir yere gitmesine gerek kalmayacağını söyleyen Belediye Başkanı Burcu Köksal, deprem konutlarında yaşayan hemşehrilerimizin de bu büfeden faydalanabileceğini ifade etti. Ucuz ekmeği halkın tamamına ulaştırmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Köksal, “Önümüzdeki süreçte ulaşamadığımız mahallelere ve bölgelere de Mobil Ekmek Büfesi vasıtasıyla halk ekmekleri ulaştıracağız. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

S F M V L D F V

Kaynak: FATMA SEDA CAN